Nástup: Dle dohody
Úvazek: Hlavní pracovní úvazek

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis přes níže uvedený kontaktní formulář.

Popis nabídky

Hledáme nové zaměstnance na pozici vrchní číšník/servírka na hlavní pracovní poměr do banketního oddělení Clarion Congress Hotel Prague.

Nástup dle dohody!

Náplň práce

  • Organizace a zajištění chodu akcí na kongresovém patře až pro 2000 osob
  • Sebekoordinace a koordinace obsluhujícího personálu
  • Včasná reakce na přání hostů

Požadujeme

  • Komunikativní znalost angličtiny podmínkou, znalost němčiny výhodou
  • Nadšení pro práci
  • Vhodné pro lidi v každém věku i předdůchodovém
  • Vhodné pro absolventy na vysokých školách = služby, volna a dovolenou je možné plánovat ohledem na vaše studium

Nabízíme

  • Příplatky za práci ve svátek, noční a víkendové směny
  • Práci v klidném, novém a příjemném prostředí
  • Závodní stravování
  • Odborná školení
  • Jazykové kurzy a zkoušky
  • Práce na hlavní pracovní poměr = dlouhodobá spolupráce
  • Finanční roční bonusy

Ostatní

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081&14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101&2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a&nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Napište nám

CPI Hotels, a.s zpracuje vaše poskytnuté údaje pouze pro účely vyřízení vaší žádosti. Bližší informace o ochraně osobních údajů hostů našich hotelů a restaurací naleznete zde.